Sterydy dla początkujących jaki środek wybrać na pierwszy cykl?

Sterydy dla początkujących jaki środek wybrać na pierwszy cykl?

Ludzie często zakładają, że w miarę upływu czasu technologia i wiedza ewoluują w ten sposób moc „suplementów” również idzie w ich ślady. Jednak tak nie jest, ponieważ testosteron nadal jest jednym z najlepszych sterydów dostępnych obecnie na rynku. Sustanon zalecany jest tylko i wyłącznie dla mężczyzn, natomiast odradzany kobietom, ponieważ ma zbyt duży wpływ androgenny. Sustanon dobre wyniki daje solo, natomiast aby zwiększyć możliwe efekty, możemy łączyć go z inną substancją, w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać. Środek ten dobrze współgra z Boldenonem, Masteronem czy z Winstrolem, jeżeli chcemy się „wyciąć”.

  • Testosteron należy do grupy hormonów zwanych androgenami, w rzeczywistości to podstawowy hormon androgenny.
  • Kobiety przyjmujące anaboliki mają niższy głos (niekiedy już na stałe), nieregularne miesiączki, zmiany skórne, łysienie i powiększoną łechtaczkę.
  • Jednak mogą je przyjmować sportowcy-amatorzy, ćwiczący wyłącznie dla siebie, gdyż nie są przez nikogo kontrolowani.

Jest to szczególnie niekorzystne dla osób z częstymi reakcjami alergicznymi na zastrzyki domięśniowe. Przyrosty zyskane podczas pierwszego kontaktu ze wspomaganiem osiągać mogą wynik w granicach https://ukrtz.com.ua/pl-sterydysklep-com/kurs-sustanon-250-nowa-terapia-hormonalna-na/ 3-4kg masy mięśniowej w ciągu pierwszych kilku tygodni przy znikomym przyroście tkanki tłuszczowej. Testosteron propionat nazywany jest testosteronem najbardziej uniwersalnym.

Deca / Nandrolone Decaonate – dawkowanie i efekty

Niechciane skutki stosowania testosteronu w rozsądnej dawce są dość znikome i łatwe do przewidzenia. Osoby początkujące doskonałe rezultaty osiągać będą już przy zastosowaniu dawki 50mg co drugi dzień. U osób z dobrą genetyką i przestrzegających właściwie skomponowanego jadłospisu możliwe jest nawet zmniejszenie poziomu bodyfat przy jednoczesnym wzroście mięśni.

Dlaczego Testosteron Cypionate jest popularny wśród początkujących

Przed rozpoczęciem cyklu warto poświęcić nieco czasu na edukację, konsultacje lekarską oraz znalezienie trenera, który podejmie się prowadzenia nas w tej drodze. Najchętniej sterydy są wykorzystywane w sporcie jako forma nielegalnego dopingu. Na wstępie należy zaznaczyć, że artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny.

W rzeczywistości trenbolon jest pięć razy silniejszy niż testosteron. Przyrosty masy nie są tak imponujące jak w przypadku dłużej działających formach testosteronu. Typowe za to jest, że sylwetka wydaje się mocniej wyrzeźbiona, a mięśnie sprawiają wrażenie bardziej twardych. Według specjalistów przyrosty nabyte w czasie pierwszego kontaktu to wynik w granicach nawet 4 kg masy mięśniowej w ciągu pierwszych kilku tygodni. Suplementacja testosteronu nie tylko ułatwia wzrost masy mięśniowej oraz spalanie tkanki tłuszczowej.

Po jakim czasie tyję się po sterydach?

Deca nie jest tak potężny jak testosteron, więc wzrost hipertrofii mięśni nie będzie ekstremalny. Jednak ze względu na łagodną toksyczność Deca — stanowi doskonały składnik do układania w stosy. Jest to powszechny cykl łączenia, który łączy dwa najsilniejsze sterydy budujące masę razem. Dodatek Dianabolu znacznie zwiększy przyrosty mięśni i siły.Dianabol, stworzony przez dr Zieglera, jest mniej androgenny niż testosteron — ale bardziej anaboliczny. Testosteron suspension jest postrzegany jako niezwykle silny środek budujący masę mięśniową,niekiedy jako najsilniejszy dostępny steryd iniekcyjny.

Niestety większość stron oferujących sterydy okazuje się być oszustami. Większość z nich po wpłacie pieniędzy kompletnie urywa kontakt, inne wysyłają za pobraniem “sterydy” które okazują się być zazwyczaj bardzo drogim olejem czy mąką. Wbrew pozorom te sytuacje wcale nie są takie złe – w najgorszym wypadku stracisz kilkaset złotych i kilka tygodni czasu. Dużo bardziej niebezpieczne są źródła które wysyłają sterydy, ale w celu redukcji kosztów, inne substancje niż deklarowane. Z początku wszystko wygląda okej, po czym pojawiają się skutki uboczne, których nie możesz opanować, bo tak naprawdę zażywasz inne substancje niż myślisz.

You may also like